B A L C I T U Ğ L A
  • Çalışma Saatleri : Pts - Pzr 08:00-18:00
  • Tel1: 0 (272) 214 94 45,Tel2: 0 (272) 214 99 55 ,Gsm: 0 (532) 409 29 78
  • info@balcitugla.com.tr

Hakkımızda

Balcı Tuğla Hakkımızda Sayfasına Hoşgeldiniz

Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Uzun yıllardır hafriyat ve nakliyat sektöründe hizmet veren BALCILAR HAFR. NAKL.LTD. ŞTİ. 2004 yılından itibaren Özbalcılar Harf. Nakl. Ltd. Şti olarak aynı sektöründe çalışmalarına hız kesmeden devam etmiştir. 2007 yılı başında Afyon Toprak Ltd. Şti bünyesinde bulunan AFYON TUĞLA yı 3 yıllığına kiralayarak BALCI TUĞLA markası ile tuğla üretmeye başlamıştır. 2009 Yılında AFYON TOPRAK LTD. ŞTİ. ni satın alarak tuğla sektörüne kalıcı ve başarılı bir şekilde imza atrmıştır. Kaliteli ve sağlam yapılar için Balcı Tuğla Sloganıyla yola çıkan BALCI TUĞLA kalitesinden ödün vermeden en iyi ve en sağlam tuğla üretimine hız kesmeden devam Etmektedir....

Bugün Balcı Tuğla, insan ve çevre odaklı üretim anlayışı ile tüm çalışan ve paydaşlarıyla büyük bir ailedir. Çalışanlarımızın mutluluğu kurum kültürümüzün temelini oluşturur. Sürekli gelişim ve eğitim ile insan için, çevre için en iyisini üretmeye çalışırız. Bugün kesintisiz üretim yapabilen teknolojik altyapısıyla, standartların ötesine geçmiş bir işletme olabildiysek, bunda uzman, işini iyi yapan ve kurumsal değerlerimize sahip çıkan ekibimizin ve bize güvenen paydaşlarımızın payı büyüktür. Tıpkı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, kazandığımız ivmeyi daha da arttırarak, en iyi olmaya devam edeceğiz. En iyi olmak için çıktığımız bu yolda, kalite ve hizmet hedefiyle Balcı Tuğla’yı daima ileriye taşıyan herkese en içten teşekkürlerimi sunarım.

Özutku Oetrol

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Geniş Ürün Yelpazemiz İle Her Zaman Yanınızdayız

GÜVENİLİR

Güvenli Akaryakıt, Güler Yüzlü Hizmet ile Anında Çözümler

TEDARİKÇİ

Ürün tedariğinde lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz

Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak için

Bizimle İletişime Geçmek İstermisiniz ?

İletişime Geç

Mutlu Müşteriler

Güvenilir, ilkeli ve sorumlu bir yaklaşım ile ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Ürün tedariği konusunda lider firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Sizin Fikirleriniz Bizim İçin Önemli

Yorumlar

Image
Arda Tibet

CEO

İşinize gösterdiğiniz ehemmiyet ve kaliteli hizmet anlayışı için tebrik ederim...

Image
Deniz Kaçkar

CEO

Yaptığınız İşerlinizdeki kaliteden ödün vermeyen hizmet anayışı için teşekkür ederiz...